Zwiedzaj tanio Warszawę autami z Fleet Corp

Warszawa oferuje przyjeżdżającym niesamowitą atmosferę i wiele atrakcji. Nie tylko w ścisłym centrum, lecz również poza nim. Żeby niepotrzebnie nie tracić czasu na przemieszczanie się komunikacją miejską, można je poznać szybko i tanio, korzystając z oferty z działającej w stolicy firmy Fleet Corp, zajmującej się wynajmem samochodów.

Stawianie na nowoczesność

Fleet Corp posiada flotę nowoczesnych samochodów. Można wypożyczyć zarówno niewielką Toyotę, większe kombi, busa, jak i pojazd klasy Premium. Wszystkie auta wyposażone są w klimatyzację i poduszki powietrzne, są sprawne i zadbane.

Dla wygody klientów rezerwacji auta można dokonać, wypełniając prosty formularz online. Kaucja za pojazd jest niska i ustalana indywidualnie. Niepotrzebna jest gotówka. Za wynajem auta we Fleet Corp płaci się przelewem lub kartą. Nie ma limitu przejechanych kilometrów, a samochód można odbierać przez 24 godziny na dobę. Do sfinalizowania formalności wystarczą jedynie dowód lub paszport, prawo jazdy i karta (debetowa, kredytowa).

Auto pod dom

Zarezerwowane auto można odbierać samodzielnie w Warszawie i okolicach. Jeżeli jednak czas na to nie pozwala, nie ma żadnego problemu, bo firma bez kłopotu dostarczy czysty i zatankowany do pełna pojazd pod wskazane miejsce. Klient może zwrócić samochód na lotnisku Okęcie, Dworcu Centralnym, przy stacjach Warszawa Centrum oraz metro Wilanowska. W razie zaistnienia jakichkolwiek problemów, do dyspozycji jest infolinia, działająca 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Kto może wypożyczyć i gdzie można jeździć

Samochody z floty firmy Fleet Corp mogą wypożyczać osoby, które ukończyły 21 lat i mają honorowane na terenie Polski prawo jazdy od co najmniej dwóch lat. Nie ma limitu przejechanych kilometrów, więc bezproblemowy jest również wyjazd poza Polskę, pod warunkiem, że jest to kraj należący do UE.

Poznaj Warszawę z Fleet Corp

Fleet Corp to nie tylko biznes. Firmie leży na sercu promocja uroków i ciekawych miejsc w stolicy. Zanim wyruszy się w podróż po Warszawie, warto zapoznać się z propozycjami wycieczek i tras, które znajdują się na witrynie Fleet Corp – http://www.fleetcorp.pl/

Dzięki odwiedzinom na stronie przyjeżdżający dowiedzą się między innymi, że warto poznać ścieżkę królewską, obejmującą Barbakan, Stare Miasto, Zamek Królewski, Kościół Św. Anny. Potem warto pojechać w stronę Łazienek. Warte zobaczenia są też Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Żydów Polskich. Nie sposób pominąć chyba najbardziej charakterystyczny budynek stolicy, czyli Pałac Kultury i Nauki. Firma ma w swoich propozycjach również trasy dla zwolenników multimediów (jej częścią jest Centrum Nauki Kopernik), a także dla pasjonatów sportu (z wizytą pod Stadionem Narodowym).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here