Aquapark w Zakopanem

Zakopane to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, leży w jej południowej części, dokładnie w województwie małopolskim. Swoją popularność zdobyło głównie ze względu na zapierające dech w piersiach widoki oraz Krupówki, które są uznawane za centrum turystyki tego miasteczka. Oprócz tych atrakcji, niedaleko Zakopanego znajduje się ciekawe miejsce – Aquaparku, który jest miejscem rozrywki, oferuje wiele ciekawych rozrywek. To miejsce odpowiednie nie tylko dla dzieci, ale też dorosłych. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/aquapark-zakopanem/

Godziny otwarcia Aquaparku w Zakopane

Aquapark znajduje się niedaleko miasta Zakopane, w województwie małopolskim. Ośrodek charakteryzuje się dość sporą powierzchnią oraz nowoczesnym kompleksem rekreacyjno-sportowym. Podczas korzystania z jego usług, mamy do wyboru wiele interesujących możliwości na świetną rozrywkę. Aquapark Zakopane jest czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach o 9 do 22. Wyjątkiem jest sauna, która znajduje się w obiekcie, ona jest czynna od godziny 12 do 22.

Czy w Aquaparku Zakopane pojawiły się jakieś nowości?

Najnowszą atrakcją Aquaparku w Zakopanem jest grota solna. Odkąd została wprowadzona, zyskuje coraz większą popularność, głównie dlatego że korzystanie z niej niesie za sobą wiele właściwości prozdrowotnych oraz relaksacyjnych. Przebywając w grocie solnej korzystamy z dużej zawartości minerałów w powietrzu. W jej środku panuje dość wyjątkowy mikroklimat, znajduje się tam duża ilość wapnia, jodu, sodu, żelaza, selenu oraz potasu. Aby wzmocnić pracę swojego organizmu wystarczy skorzystać chociaż raz z takiej atrakcji, wystarczy jedna sesja. Po wyjściu z niej poczujemy się od razu bardziej wypoczęci i zrelaksowani.

Ile basenów znajduje się w Aquaparku Zakopane?

Baseny to podstawowa atrakcja Aquaparku, ich wybór jest dość spory. Możemy tam spotkać klasyczne tory pływackie, jak jacuzzi. Spośród basenów rekreacyjnych mamy do wyboru te kryje, jak i dostępne na świeżym powietrzu. Tu i tu woda jest podgrzewana, jej temperatura wynosi 32 stopie Celsjusza i jest utrzymywana na stałym poziomie. W basenach możemy spotkać dodatkowe atrakcje, takie jak gejzery, kaskady, leżaki podwodne, przeciwprądy, czy masaże ścienne.

Zobacz też: http://www.pomaranczowe.pl/zamek-w-czorsztynie-jakie-byly-jego-losy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here