Nie masz pomysłu na aktywne spędzenie czasu z dzieckiem? A może czeka cię urządzanie urodzin dla dzieci?

Chcesz odetchnąć, pijąc kawę, czytając książkę, gdy w tym czasie twoje dziecko szaleje w basenie z kulkami? A może chcesz zostawić dziecko pod bacznym okiem animatora i w tym czasie zrobić zakupy? W każdym z tych przypadków odwiedź centrum rozrywki.

Sala zabaw dla dzieci-sposób na deszczowe popołudnie

W czasie deszczu dzieci się nudzą. Wszelki smutki odgoni sala zabaw dla dzieci, gdzie dziecko może zjeżdżać do basenu z kulkami, skakać na dmuchanym zamku, jeździć samochodami po torze, wspinać się po ściance wspinaczkowej. W tym czasie opiekun może napić się kawy albo zrobić zakupy, zostawiając dziecko pod opieką animatora. Sala zabaw dla dzieci to także świetne miejsce na urządzenie imprezy urodzinowej dla dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzic nie musi aranżować zabaw, przygotowywać przekąsek, ani ograniczać się co do liczby zaproszonych dzieci. Jego jedynym obowiązkiem jest dostarczenie tortu do sali zabaw.

Kręgle dla dzieci

Ciekawym sposobem na spędzenie czasu całą rodziną jest gra w kręgle. Dziecko uczy się trafiać do celu, koordynacji ruchowej, a także zmagać się z porażką. Kręgle to świetna zabawa i niezapomniana rozrywka, która jednoczy rodzinę. U starszych dzieci sprawdzi się też bilard, który uczy precyzji i koncentracji.

Koncerty w Warszawie

Nie warto zamykać się w domu z dzieckiem, ale zaznajamiać je z życiem kulturalnym miasta. Świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu są koncerty w Warszawie, warto też wybrać się do teatru na seans dla dzieci. Takie wydarzenia poszerzają ich horyzonty, pozwalają zmierzyć się z uczuciami, kształtują wrażliwość. Dziecko może założyć specjalne wyciszające słuchawki. W stolicy jest też oferta seansów kinowych dla mam z dziećmi, gdzie podczas seansu można przewinąć malucha, nie trzeba się krępować, gdy dziecko płacze lub jest głodne. 

Gdy dopisze pogoda warto obejrzeć świąteczne iluminacje, choinkę na Starówce, a także odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy. Interesującą propozycją jest też wystawa klocków Lego. Wydarzenia dzielą się na bezpłatne i komercyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here