Planując weekend w Krakowie tylko we dwoje, warto wcześniej zaplanować sobie ciekawe atrakcje. Na terenie miasta organizowane są np.: loty balonem czy zajęcia ze wspinaczki dla par. Nocleg w Krakowie można zarezerwować w jednym z ekskluzywnych hoteli. Pobyt umili również możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty Spa&Wellness dla dwojga.

Weekend w Krakowie – pomysł na prezent dla pary

Kraków położony jest w południowej Polsce nad rzeką Wisłą. Miasto słynie z artystycznej atmosfery, gdyż na jego terenie znajduje się wiele klimatycznych teatrów, muzeów i galerii. Weekend w Krakowie to doskonały pomysł na prezent dla nowożeńców. Wspólny wyjazd to okazja do odpoczynku po długich przygotowaniach do ślubu, a także możliwość spędzenia romantycznych chwil tylko we dwoje. Prezent ślubny w postaci vouchera na pobyt w jednym z ekskluzywnych krakowskich hoteli można zamówić za pośrednictwem Internetu, np. na stronie: prezentmarzen.com.

Weekend w Spa dla dwojga

Weekend w hotelu Spa to sprawdzony upominek dla par, które chcą spędzić czas razem i odpocząć od obowiązków i pracy. Ośrodki oferujące swoim gościom strefę Spa&Wellness to idealne miejsce na relaks tylko we dwoje. Goście hotelu mają zapewniony komfortowy nocleg, wyżywienie, a także możliwość korzystania z basenów z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz saun. W ośrodku odnowy biologicznej można także poddać się różnorodnym zabiegom pielęgnacyjnym na całe ciało lub relaksacyjnym masażom.

Przyjemność z masażu można dzielić we dwoje. Zabieg wykonywany jest przez specjalistów, a jego uczestnicy dostają wszystkie potrzebne akcesoria, jak: szlafrok czy ręcznik. Romantyczny masaż dla dwojga to przyjemne chwile spędzone razem na relaksie i odpoczynku.

Wspinaczka dla dwojga

Pary, które lubią aktywnie spędzać czas, mogą skorzystać z zajęć na ściance wspinaczkowej. Indywidualną lekcję dla dwóch osób prowadzi doświadczony instruktor. Poziom trudności trasy wspinaczkowej zostaje dostosowany do umiejętności uczestników, a bezpieczeństwo w trakcie zabawy zapewnia profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Wspólna wspinaczka to ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu i urozmaicenie pobytu w Krakowie.

Lot widokowy balonem

Lot balonem to niepowtarzalna okazja, aby podziwiać całą panoramę Krakowa z niecodziennej perspektywy. Wyjątkowe przeżycie to idealny prezent dla dwojga, ponieważ istnieje możliwość rezerwacji balonu na wyłączność. W trakcie lotu para może podziwiać malownicze krajobrazy Kotliny Sandomierskiej, Jury Krakowsko-Częstochowskiej czy Bramy Krakowskiej. Po wylądowaniu, na uczestników zabawy czekać będzie lampka szampana oraz pamiątkowy dyplom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here