Elektroniczne bilety – podróżuj wygodnie warszawską komunikacją miejską

Przemieszczasz się po Warszawie komunikacją miejską? Bez znajomości topografii miasta możesz mieć problem ze znalezieniem kiosku lub kasy z biletami. Rozwiązanie jest proste – skorzystaj z elektronicznych biletów.

Elektroniczne bilety MPK Warszawa – jak je kupić?

Aby podróżować wygodnie komunikacją miejską w Warszawie, skorzystaj z usługi mPay. Aplikacja mPay zainstalowana na smartfonie pozwala kupić bilety MPK Warszawa. Możesz ją pobrać:

  • w sklepie z aplikacjami dla Windows Phone, iOS lub Android (wystarczy, że wpiszesz „mPay płatności mobilne”)
  • po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu „www.app.mpay.pl”,
  • z tej strony internetowej: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-ztm-warszawa/.

Zanim po raz pierwszy kupisz elektroniczne bilety Warszawa ZTM, musisz stworzyć swoje konto. Zostaniesz poproszony o dane osobowe oraz wybór sposobu płatności. Za bilety możesz płacić na dwa sposoby: podpiętą pod konto kartą płatniczą lub za pomocą elektronicznej portmonetki, po jej uprzednim doładowaniu.

Kup bilet w kilka sekund, niezależnie od godziny

Jeszcze kilka lat temu bilety miejskie w Warszawie można było kupić jedynie w kioskach i u kierowcy. Wystarczyła niewielka kolejka, aby spóźnić się na autobus. Jeżeli chcesz zapomnieć o stresie związanym z podróżowaniem, korzystanie z aplikacji mPay jest na to doskonałą metodą. Bilety autobusowe w Warszawie będziesz mógł zakupić tuż po wejściu do dowolnego autobusu. Zapomnij o kolejkach i zgubionych papierowych biletach – wszystkie transakcje przeprowadzone za pośrednictwem aplikacji mPay są zapisywane w historii transakcji.

Aplikacja mPay jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Korzystanie z niej jest intuicyjne i bezpieczne. Jej pomysłodawcy zadbali o to, aby osoby trzecie nie mogły dostać się do konta użytkownika – każdą transakcję trzeba potwierdzić ustalonym na etapie rejestracji kodem PIN.

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji mPay?

Zarówno pobranie, jak i korzystanie z aplikacji mPay, za pośrednictwem której można zakupić bilety autobusowe w Warszawie, jest bezpłatne. Co więcej, użytkownicy mogą zaoszczędzić, a to dzięki często organizowanym promocjom. Wówczas bilety są tańsze niż w standardowym cenniku, a to oznacza tanie podróżowanie po całej stolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here