CarSharing – auta na minuty w Warszawie

Współużytkowanie pojazdu przez różnych kierowców to usługa ciesząca się dużą popularnością w Europie Zachodniej. W Polsce CarSharing jest obecny od niedawna, ale ma już swoich zwolenników. Chcesz korzystać samochodu, a nie jedynie go posiadać? Dowiedz się, gdzie znajdziesz auta na minuty w Warszawie i jak z nich skorzystać.

Zalety CarSharingu, czyli dlaczego warto korzystać z pojazdów na minuty

Auta na minuty w Warszawie są już faktem – może z nich skorzystać każda osoba, która posiada prawo jazdy i z różnych względów nie chce podróżować swoim samochodem lub komunikacją miejską. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z CarSharingu, być może przekonają Cię do tego jego zalety. Tych jest dużo, a najważniejsze to:

  • uniknięcie stałych kosztów (np. zakupu paliwa) i napraw pojazdu. Auta na minuty w Warszawie to szczególnie korzystne rozwiązanie z punktu widzenia kierowców korzystających z samochodu sporadycznie. Im nie opłaca się kupować pojazdu głównie ze względu na koszty jego utrzymania;
  • podróżowanie w modelu CarSharing jest tańsze niż taksówką. Za auta na minuty w Warszawie oferowane przez firmę Panek CarSharing użytkownik płaci jedynie wówczas, gdy z nich korzysta. Przykładowo za użytkowanie Toyoty Yaris opłata za minutę jazdy wynosi 0,50 zł, zaś za przejechany kilometr 0,65 zł. Aktualny cennik jest dostępny na firmowej stronie;
  • decydujesz, jakim pojazdem jeździsz. Wszystkie pojazdy udostępniane w ramach usługi CarSharing są zadbane, a dodatkowo to Ty decydujesz, którym samochodem będziesz poruszał się po mieście.

Auto na minuty w trzech krokach

Chcesz samodzielnie przekonać się o zaletach korzystania z pojazdów udostępnianych w ramach usługi CarSharing? Aby skorzystać z samochodów zlokalizowanych w stolicy, musisz jedynie:

  • pobrać aplikację ze sklepu AppStore lub Google Play,
  • zarejestrować się – stworzyć własne konto, z którego będziesz w przyszłości korzystał,
  • znaleźć samochód w dogodnej lokalizacji i go zarezerwować.

Korzystanie z aplikacji jest intuicyjne, a rezerwacja pojazdu zajmuje dosłownie chwilę. Jeżeli zdecydujesz się na ofertę spółki Panek CarSharing, możesz też korzystać z licznych promocji i tym samym jeszcze bardziej oszczędzać na wynajmie pojazdów.

Auta na minuty w Warszawie proponowane przez operatora floty Panek CarSharing możesz wynająć na minuty, godziny lub dni, czyli na tyle, ile potrzebujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here