Gdzie tanio na wakacje 2017 - tanie wczasy

Wielu z nas już się nad tym zastanawia planując sezon urlopowy na przyszły rok. Najważniejsze, aby za przystępną cenę spędzić wypoczynek w sposób atrakcyjny i ciekawy.

Skoro lato, no to Bałtyk. Najwięcej naszych rodaków wybiera letni wypoczynek nad morzem. Utarło się jednak, że wczasy nad polskim morzem są stosunkowo drogie w porównaniu z ofertami wycieczek zagranicznych. Nic bardziej mylnego, ponieważ w większości nadmorskich kurortów można znaleźć noclegi już za 30 złotych na osobę. Znajdziemy także i tańsze, ale wiąże się to z o wiele niższym standardem. Jeśli ktoś decyduje się na podróż własnym środkiem lokomocji, musi liczyć się z wieloma utrudnieniami na drogach, na przykład remonty czy wszechobecne kilometrowe korki, ale jeśli już, to najlepiej w taką podróż wybrać się w godzinach nocnych, ponieważ natężenie ruchu wtedy jest minimalne.

Alternatywą jest przejazd koleją lub przelot samolotem, gdzie na przykład z Wrocławia lub Krakowa można dolecieć do Gdańska już za 195 złotych, a dziecko za połowę tej ceny. W godzinę czasu i bez stresu jesteśmy już na miejscu.

Jeśli istnieje taka możliwość można zaplanować swój urlop na koniec lata, po 15 sierpnia ceny znacznie spadają, nie ma już korków, a trafić można jeszcze na piękną i słoneczną pogodę, niekiedy lepszą niż w pełni sezonu turystycznego.

Jeżeli szukamy ciekawych i tanich wakacji 2017 warto również zapoznać się z ofertami serwisów grupowych zakupów. Na takim serwisie propozycje wyjazdów na wczasy oraz weekendy można znaleźć tańsze nawet o 80%. To prawdziwy uśmiech losu dla sympatyków niezwykłych okazji. Godnymi polecenia są serwisy Groupon, Cityteam, Gruper. Dla przykładu, za 7 – dniowy pobyt dla 2 osób ze śniadaniem w Gościńcu Zamkowym w Darłowie, zamiast 2494, jedyne 1199 złotych. 249 złotych zamiast 498 za wyjazd do Szczyrku do Orlego Gniazda dla 1 osoby za 7 – dniowy pobyt. Kolejna gratka, to 7 – dniowy pobyt dla 2, 3, lub 4 osób w apartamencie Hotelu Les Dalies koło Barcelony, za 1600 złotych, zamiast 4560.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here