Większość przyjezdnych czy mieszkańców Warszawy szuka wypożyczalni aut blisko metra, których w stolicy na szczęście nie brakuje. Dzięki temu można szybko i łatwo wynająć samochód na określony czas. A które z firm działających w Warszawie posiada swoje siedziby w pobliżu metra?

Gdzie szukać wypożyczalni aut w Warszawie?

Na terenie Warszawy funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów – działających zarówno lokalnie, jak i na skalę ogólnopolską. Większość z nich posiada swoje siedziby zlokalizowane w najważniejszych punktach stolicy: przy lotniskach, stacjach metra oraz dworcach kolejowych.

Wiele z nich oferuje jednak możliwość podstawienia samochodu w wybrane miejsca, nie posiada natomiast stacjonarnych oddziałów. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, dla których szybsze i wygodniejsze jest zarezerwowanie pojazdu online, jednak dla tych, którzy wolą osobiście zgłosić się do siedziby firmy, aby omówić warunki wypożyczenia, mamy 3 propozycje.

Wypożyczalnia Aut 24

Ta wypożyczalnia aut posiada aż 5 punktów stacjonarnych w Warszawie, z których pełną listą można zapoznać się na http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/. Jedna z nich znajduje się przy dworcu kolejowym Warszawa Gdańska, a dokładniej przy stacji metra linii M1.

Jak można wypożyczyć samochód? Są dwa sposoby: dokonać rezerwacji osobiście lub online/telefonicznie. W pierwszym przypadku należy udać się do siedziby wypożyczalni i dostarczyć oraz podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Można też wysłać wiadomość mailową lub skontaktować poprzez formularz znajdujący się na stronie wypożyczalni. Podczas rezerwacji od razu warto wybrać interesujące Cię auto. Istnieje również możliwość podstawienia samochodu w wybrane miejsce.

Fleet Corp

Fleet Corp to wypożyczalnia zajmująca się wynajmem aut w najważniejszych miastach Polski. W Warszawie posiada trzy siedziby, przy czym jedna zlokalizowana jest przy stacji metra Wilanowska. Tak jak w przypadku Wypożyczalni Aut 24, Fleet Corp umożliwia dojazd autem do Ciebie.

Rezerwować samochody można online – na stronie internetowej tej firmy znajdziesz prosty formularz, w którym należy określić takie informacje jak klasa samochodu, miejsce odbioru oraz zwrotu, a także okres wypożyczenia (wymagane jest podanie dokładnych godzin odbioru i zwrotu). Podczas rezerwacji od razu dokonywana jest też wycena usługi.

Sis Car

W przypadku Sis Car istnieje możliwość odbioru oraz zwrotu wynajmowanego auta przy dwóch stacjach metra: Imielin oraz Wilanowska. Tak jak konkurencja, Sis Car oferuje rezerwację online lub telefoniczną, jednak w przeciwieństwie do poprzedników, nie posiada punktów, do których można się zgłosić, aby osobiście wynająć auto.

Osoby, które planują wypożyczenia samochodu w Warszawie nie powinny mieć żadnych problemów z tym. Mogą skorzystać zarówno z możliwości wynajmu pojazdu w siedzibie wypożyczalni znajdującej się w atrakcyjnej lokalizacji, jak i zarezerwowania usługi drogą elektroniczną lub telefoniczną. To sprawia, że znalezienie dogodnego pojazdu na terenie Warszawy jest proste i szybkie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here