Spróbuj wziąć ciepłą wanną lub prysznic przed snem. Każda z nich podnosi temperaturę rdzenia twojego ciała. Po prysznicu lub wannie, przejdź do chłodniejszej sypialni. Spowoduje to spadek temperatury, co oznacza, że ​​ciało jest czas na spanie.

Unikaj „martwić się” wcześniej w ciągu dnia. Jeśli jeden z powodów, dla których nie czujesz się zmęczony, gdy idziesz do łóżka, ponieważ pozostajesz przez dwie godziny martwiąc się relacjami, stanem zdrowia, stanem pracy itp., Musisz pracować nad ” martwić się „wcześniej w ciągu dnia, tak że nie ma niczego na głowie, zanim będziesz gotowy trafić siano. Może to brzmieć głupio, ale jeśli powiesz, „codziennie będę martwić się od 5 do 5: 30 PM” i nie martw się, spisz swoich obaw lub mówisz głośno w tym czasie, wtedy będziesz zdejmij je z piersi.

Jeśli poczekasz do snu, aby spowolnić i naprawdę myśleć o swoich kłopotach, to tak, masz się czuć szeroko obudzony przez długi czas. Wysiadaj na słońcu, jak tylko się obudzisz. Kiedy wyskakiesz z łóżka, jak najszybciej wejdź do okna lub balkonu. Jasne światło słoneczne informuje biologiczny zegar Twojego organizmu, że jest to budzik, a ten sam zegar pomoże Ci wsiąść w około 14-16 godzin, pomagając ustabilizować przebudzenie i pójście do rutyny.

bodyandmind.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here