Zaparkuj w centrum Warszawy bez przepłacania!

Parkingi w centrum Warszawy bardzo często kojarzone są z wysokimi cenami. Jednak za postój tak naprawdę wcale nie trzeba płacić dużo. Gdzie można pozostawić auto bez ponoszenia sporego kosztu?

Dojazd do centrum stolicy jest bardzo łatwy z wykorzystaniem komunikacji publicznej, ale są także sytuacje, gdy chcemy skorzystać z własnego samochodu. Wtedy pojawia się pytanie – gdzie zaparkować?

W Warszawie do dyspozycji kierowców są setki tysięcy miejsc do parkowania dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele z nich znajduje się również w centrum miasta, dlatego też za pozostawienie pojazdu w takiej lokalizacji nie trzeba płacić bardzo dużo.

Jak szukać tanich parkingów w centrum Warszawy?

Parkingi położone w centrum Warszawy mogą być drogie – najwyższe ceny to nawet kilkanaście złotych za jedną godzinę postoju. Za parkowanie nie trzeba jednak wcale płacić tak dużo.

Aby znaleźć tani parking w centrum miasta, warto skorzystać z internetu. W sieci można błyskawicznie znaleźć oferty i rekomendacje osób, które parkują w tej lokalizacji bez przepłacania. Wiele parkingów ma także własne strony WWW.

Parking podziemny CEDET – parkuj w samym sercu Warszawy

Jeśli chcesz znaleźć tani parking Warszawa centrum ma wiele ofert do wyboru. Jedną z najnowszych jest parking podziemny CEDET, który znajduje się w budynku CEDET, z wjazdem od ulicy Kruczej.

Parking CEDET jest jednym z najlepiej zlokalizowanych parkingów w Warszawie, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji w mieście. Niedaleko znajdują się między innymi Pałac Kultury i Nauki z odnowionym tarasem widokowym oraz ciekawymi muzeami, Muzeum Narodowe, Stadion Narodowy, popularne sklepy i instytucji. Znajdująca się w pobliżu stacja metra zapewnia błyskawiczny dojazd do celu.

Na uwagę zasługują również przystępne ceny – za jedną godzinę parkowania na parkingu podziemnym CEDET kierowca zapłaci tylko 6 złotych od poniedziałku do piątku oraz 4 złote w weekendy. Osoby, które chcą korzystać z parkingu regularnie, mogą wykupić także abonamenty parkingowe w atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here