Triploca.com to olbrzymia encyklopedia turystyczna. Dzięki dostępnym narzędziom możesz uzyskać wiele informacji na temat miejsc Tobie nieznanych. Dotyczy to Polski, ale także rozmaitości ze świata.

Nietuzinkowe atrakcje

Dzięki naszej platformie znajdziesz nie tylko wycieczki czy usługi, ale nietypowe i nieszablonowe miejsca i rozwiązania. Widziałeś kiedyś poruszające się całe kolonie świetlików? Nie?! A są miejsca na ziemi, które oferują tak piękne widoki, jak kolonie świetlików. Oferty właśnie obserwacji takich zjawisk znajdziesz na naszej platformie. Oczywiście świetliki są tylko przykładem. Zawsze możesz wykonać sobie tatuaż bambusowy w Tajlandii, czy pojeździć konno po plaży, delektując się wieczorną porą przejażdżką i bryzą morską. Jeśli wybierasz się w konkretne miejsce i żądasz wręcz podobnych uniesień, jak opisane powyżej, to skorzystaj z naszej interaktywnej mapy i przeglądaj oferty z okolicy, która odwiedzisz. Do Twojej dyspozycji są także inne oferty z interesującego Cię regionu. Na pewno znajdziesz w wybranym czasie, w wybranym miejscu wycieczki kilkugodzinne, na których zwiedzisz miasto z przewodnikiem lub wycieczki całodniowe. Wszystko możesz dopasować do własnych potrzeb. Nawet jeśli jesteś koneserem mocnych wrażeń, to nie czekaj i sprawdź, czy w miejscu Twojego wypoczynku możesz nurkować lub skoczyć z samolotu. Triploca. com to platforma oferująca wszelkie usługi związane z turystyką.

Dostępne narzędzia dla Ciebie

Triploca.com dysponuje wieloma narzędziami, które informują Cię na temat dostępnych ofert, atrakcji, usług oraz umożliwiają całkowite zaplanowanie podróży. Do Twojej dyspozycji jest blog, na którym możesz znaleźć szeroko opisane oferty. Dostępna jest interaktywna mapa, która przeniesie Cię w wybrane miejsce i pokaże oferty z regionu czy czat ze sprzedającym, gdzie możesz zadać pytania bezpośrednio sprzedawcy omawiając szczegóły usługi. Zarejestruj się na naszej platformie i odkrywaj na nowo świat z Triploca.com

Dla lokalnych organizatorów turystyki

Triploca. com to platforma powstała z myślą o kupujących oraz sprzedających. Naszym atutem jest niska prowizja (od 1-3%)  i możliwość komunikacji pomiędzy sprzedającym a kupującym. Promujemy pojedyncze usługi. Jeśli oferujesz lokalne wycieczki np. spływ kajakowy, wypożyczasz samochody na godziny czy prowadzisz działalność związaną z turystyką, to masz okazję wypromować swoje oferty na terenie całej Europy. Nasz globalny zasięg sprawi, że wielu turystów dowie się o Twoim biznesie i chętnie skorzysta z Twoich usług podczas podróży w Twojej okolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here