bulgaria

Jeśli zdecydowałeś, że właśnie Bułgaria będzie tym krajem, w którym spędzisz swój urlop musisz zastanowić się gdzie chcesz się udać. Dwa najbardziej popularne i najchętniej odwiedzane kurorty przez turystów- Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Zapewne każdy, kto planuje urlop w Bułgarii trudzi się z wyborem odpowiedniego kurortu.

Słoneczny Brzeg, dlaczego warto tam pojechać?

Słoneczny Brzeg to ten kurort, który jest najchętniej odwiedzany przez turystów. Cechą, która charakteryzuje ten kurort jest piękne, stare miasto, które zachwyca swym urokiem. Stare miasto, czyli Nessber połączone jest z linią brzegową. Planujesz wyjazd z dziećmi? Słoneczny Brzeg często nazywamy jest rajem dziecięcym. Dlaczego? Ponieważ w tym kurorcie znajdziemy atrakcję w postaci Aqua Parków. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie od rana do wieczora świeci słońce- wybierz Słoneczny Brzeg, ponieważ ten rejon wyróżnia się bardzo dużym nasłonecznieniem.

A może jednak Złote Piaski?

Ten rejon turystyczny polecany jest szczególnie osobom, które poszukują miejsca niezwykle aktywnego pod względem dużej ilości dyskotek, restauracji i nocnego życia. Złote Piaski z jeden strony bardzo bogate pod względem atrakcji dla rozrywkowych turystów, a z drugiej strony bogate w liczne lasy oraz piękne, piaszczyste plaże. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, to wybór tego kurortu będzie strzałem w dziesiątkę- Złote Piaski znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego. Taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy nie lubią upałów Złote Piaski są najlepszą opcją.

Obydwa kurorty znajdują się w Bułgarii, ale jednak różnią się swoimi zasobami, atrakcjami i warunkami przyrodniczymi. W dzisiejszym artykule postaraliśmy się o zebranie najważniejszych informacji o obydwóch kurortach tak, aby ułatwić wybór osobom, które planują podróż i spędzenie urlopu w Bułgarii. Z pewnością- niezależnie od tego czy wybierzecie Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg urlop będzie spędzony w sposób niezapomniany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here