Gran-Canaria

Planujesz urlop i nie wiesz gdzie się wybrać? Szukasz miejsca, gdzie zarówno dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie? Dobrze się składa! Naszą propozycją jest Gran Canaria, która jest idealnym miejscem na wyjazd indywidualny jak i z rodziną. Nieustanne słońce i rozrywki sprawiają, że ten rejon jest bardzo chętnie odwiedzany przez ogromną liczbę turystów każdego roku.

Miejsce przyjazne zarówno dzieciom jak i dorosłym

Wybierając się na urlop szczególnie z dziećmi zazwyczaj poszukujemy takiego miejsca, które zaspokoi potrzeby zarówno dzieci jak i dorosłych. Gran Canaria jest właśnie tym miejscem! Co roku właśnie w tej rejon turystyczny przyjeżdża wiele osób, które cieszą się z rozrywek zapewnionych dla turystów. Czego możesz się spodziewać? Jeśli chcesz rodzinnie spędzać czas na Wyspie możesz wybrać się do wielu parków rodzinnych. Wszelkiego rodzaju ogrody botaniczne czy zoologiczne sprawiają, że zarówno dzieci jak i dorośli mają wielką frajdę ze spędzania czasu w kontakcie z przyrodą. Egzotyczne zwierzęta są szczególnie wielką atrakcją dla najmłodszych.

Przejażdżka wielbłądem? Nic trudnego! Na Wyspie znajdziesz Camel Park, gdzie przeżyjesz prawdziwą przygodę rodem z Egiptu. Zwierzęta oczywiście są bardzo przyjazne dla ludzi, więc nie trzeba obawiać się ich w żaden sposób. Dla prawdziwych fanów ekstremalnych atrakcji polecamy Aqualand. To rozrywka dla najmłodszych i dorosłych- mnóstwo zjeżdżalni i basenów zapewnia aktywne i wyjątkowe spędzanie czasu.

Atrakcje sportowe dla aktywnych

Dla fanów aktywnego spędzania czasu polecamy sporty wodne i lądowe. Nie zabraknie tutaj rozrywki w postaci rozgrywek golfa czy jazdy konno. Dla nieco bardziej wymagających Wyspa oferuje możliwość nurkowania. Możliwość odkrywania nieznanego i podziwiania niezwykłych widoków jest niezwykłą atrakcją, która przyciąga wielu turystów. Co ważne, niedoświadczone osoby mogą skorzystać z ofert szkół nurkowania. Turyści nie muszą mieć swojego sprzętu do nurkowania, istnieje wiele wypożyczalni, które oferują wysokiej klasy sprzęt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here